top of page

Veebilehed

01

Arendus ja haldus

Veebileht on tänapäeva maailmas sinu ettevõtte visiitkaart ning selle professionaalne väljanägemine on olulisel kohal digimaailmas silma paistmiseks. Meie meeskonnal on mitme-aastane veebilehtede loomise kogemus ning uuenduslikud ideed konkurentide seas silma paistmiseks.

03

E-poed

E-kommerts Eesti kasvab iga aasta ning oma toodete müümine veebis on olulisem kui kunagi varem. Konkurentide ees silma paistmiseks ja klientide tähelepanu püüdmiseks on oluline professionaalne e-pood. Meie meeskond on siin, et aidata neid eesmärke täita luues just sulle sobiv kaasaegne e-pood.

02

Web3 veebilehed

Lisaks tavapärastele veebilehtedele oleme spetsialiseerunud 3D-disainitud veebisaitide loomisele, mis viivad teie veebipresentatsiooni täiesti uuele tasemele. Võtke meiega ühendust, kui otsite partnerit Web3 kodulehe loomiseks ning soovite viia enda digitaalse kohalolu järgmisele tasemele.

04

SEO & Google Ads

Üksnes imelisest veebilehest või e-poest kahjuks konkureerival turul ei piisa, aga ei ole probleeme, on lahendused! Tugev SEO (Search Engine Optimization) on oluline osa enda sihtgrupini jõudmiseks. Meie meeskonnas on SEO eksperte, kes töötavad välja optimeeritud tekstid sinu veebilehele. Lisaks seadistame me Google Ads kampaaniaid, mis on tihtipeale olulised nähtavuse tõstmiseks. 

05

Blogid

Blogid on hea viis enda sihtgruppi aktiivsena hoidmiseks. Hästikirjutatud blogipostitused tõstavad veebilehe külastatavust ning hoiavad kasutajaid sinu lehel pikemalt. Meie meeskond kirjutab artikleid sulle vajalikul teemal ning haldab blogisid, et sind konkurentide seas silmapaistvamaks teha. 

06

Analüütika ja konsultatsioon

Ülioluline osa digiturunduse strateegiast on analüüs ja statistika, mille eesmärk on aru saada, millised sõnumid ja teemad sinu sihtgruppi kõnetavad ning millised mitte. Need analüüsid annavad meile suuna ning detailsema arusaama kuidas edasi minna. Näiteks, kui näeme, et meie jaoks ebaolulisel lehel veedavad külastajad kaua aega, siis ehk peaksime sinna rohkem tähelepanu pöörama. Analüüsid sisaldavad alati konsultatsiooni sessiooni, kus tulemused läbi arutataks. 

bottom of page