top of page
blend-agency
digiturunduse-agentuur

Soovid sarnaseid tulemusi?

digiturunduse-agentuur

Vajad sotsiaalmeedia abi?

Sotsiaalmeedia teenused

01

Sotsiaalmeedia starteegia

Edukas sotsiaalmeedia turundus saab alguse strateegiast. Selle eesmärk on tuvastada sihtgrupp, panna paika eesmärgid, visuaalne- ja kirjakeel ning sisuplaan. Oluline osa strateegiast on ka konkurentide analüüs ja olemasolevate kanalite audit, mille meie läbi viime. Analüüside tulemusena, sisaldab meie koostatud strateegia alati soovitusi ja ideid, kuidas edasi minna ning digimaastikul silma paista. 

03

Influencer turundus

Tänapäeva sotsiaalmeedia maailmas saavad influencerid (suunamudijad) aidata sinu ettevõttel ja brändil enda kohalolu suuresti kasvatada ja arendada. Koostööd on hea viis jõuda uutel viisidel enda sihtrühmani. Meie meeskond on siin, et aidata teil leida sobivad koostööpartnerid ning hoolitseme ka selle eest, et kõik jookseks sujuvalt. 

05

Koolitused

Meie meeskonda viib edasi soov enda teadmistega ettevõtteid abistada ning enda oskusi jagada. Seega pakuma ka sotsiaalmeedia koolitusi, kus tutvustame erinevaid sotsiaalmeedia platvorme, nende eripärasid ning kuidas kommunikatsioon nendel platvormidel toimib. 

Pakume nii erakoolitusi ja kui ka grupikoolitusi.

02

Sisuloome ja haldus

Läbimõeldud sotsiaalmeedia sisu on võti enda sihtgrupini jõudmiseks. Kui strateegias tuvastame, kelleni jõuda ja kuidas seda teha siis sisuloome on selle otsene väljund. Meie meeskond paneb sinu sõnumid sotsiaalmeedia-sõbralikku formaati sõltuvalt kanalist ning loob sinna juurde ka sobiva foto ja/või videomaterjali. 

04

Makstud reklaamid

Sotsiaalmeedia reklaamide ja kampaaniate loomine on oluline osa enda sihtgrupini jõudmiseks veebis. Meie meeskond on ekspert erinevate kampaaniate ülesseadmises ja pakume loovaid lahendusi õigete inimesteni jõudmiseks. Kampaaniaid seame üles järgmisel platvormidel: Instagram, Facebook, Tiktok, Twitter & Linkedin

06

Analüütika ja konsultatsioon

Ülioluline osa sotsiaalmeedia strateegiast on analüüs ja statistika, mille eesmärk on aru saada millised sõnumid ja kampaaniad toimivad ning millised mitte. Need analüüsid annavad meile suuna ning detailsema arusaama, kuidas edasi minna. On oluline hoida sõrme pulsil ning lasta analüüsidel end juhtida. Analüüsid sisaldavad alati konsultatsiooni sessiooni, kus tulemused läbi arutataks. 

bottom of page