top of page

Blend Agency Sotsiaalmeedia Turundusagentuur Paneb Numbrid Rääkima: Andmefestival

Tere, digiturunduse entusiastid!

Mina olen Paul, Blend Agency kaasasutaja, ning ma olen siin, et teid osa võtma meie suurest andmepeost. Olge valmis sukelduma põnevasse maailma, kus numbrid räägivad ning edu on kogemus.

Instagrami Maagia: Kas Olete Valmis Laikideks?

Blend Agency: sotsiaalmeedia turundusagentuur

Aga kõigepealt, üks kiire küsimus: kas olete

valmis selleks, et teie Instagrami konto oleks tulvil laike ja jälgijaid? Esimene kuvatõmmis näitab, et Blend Agency meeskonna sotsiaalmeedia võlukunstnikud said hakkama tõelise maagiaga. 33 kommentaari, 93 meeldimist ja lausa 32 uut jälgijat meie kliendi Instagrami kontol! Jah, see on tõsi ja see oli lihtsalt esimene samm meie andmereisil.sotsiaalmeedia turundusagentuur

Oleme Rännanud Tähtede Poole:

Kuid me ei peatu kunagi pelgalt laikides ja jälgijates. Teine kuvatõmmis toob teieni vapustava loo ulatusest. Meie sotsiaalmeedia strateegia viis meid üle 8500 inimeseni ning muljed ehk impressions ulatusid lausa hämmastavate 27,148-ni. Kas ma mainisin ka, et see on kasvanud tervelt 468%? Jah, te lugesite õigesti - nelisada kuuskümmend kaheksa protsenti! Meil pole mingeid piire, vaid ainult tähed, mida me katsuda tahame.

sotsiaalmeedia turundusagentuur

Kas Olete Valmis Ühinema? Kaasatud Kogukond!

Aga kõige erilisem asi kogu sellel teekonnal on see, kui palju inimesi meiega liitub. Kolmas kuvatõmmis näitab, et mitte vähem kui 742 kontot olid kaasatud meie kliendi sisusse. See ei ole lihtsalt arv, see on ühenduste ja suhete hulk, mis kasvab nagu lumepall mäest alla veeremisel. Meie kliendi kogukond on tõesti elavnenud ja see on võimas tunne.Mis on Meie digiturundus agentuuri saladus?Nüüd, kui oleme oma saavutustest rääkinud, võiksite teada, mis on Blend Agency saladus? Vastus on lihtne - meie sotsiaalmeedia strateegia. Me ei ole lihtsalt turundajad, me oleme strateegid. Me ei postita lihtsalt sisu, vaid loome tervikliku plaani, analüüsime andmeid ja kohandume kiiresti muutuva sotsiaalmeedia maailmaga.
Blend Agency: Teie digiturunduse partner!

sotsiaalmeedia turundusagentuur
Kliendi tagasiside

Miks me seda kõike jagame? Selleks, et te teaksite, et Blend Agency pole lihtsalt veel üks digiturunduse agentuur. Me oleme teie partner, teie liitlane digitaalsete lahinguväljade tormis. Meie eesmärk on aidata teil saavutada edu, saavutada tulemusi ja võtta digiturunduse maailma oma kontrolli alla.

Kas olete juba tuntud bränd või alles alustav ettevõtja, meil on teadmised, andmed ja pühendumus, et viia teie digiturundus ja sotsiaalmeedia strateegia uuele tasemele. Liituge meiega ja tehkem üheskoos teie edulugu järgmises blogipostituses!

Mäletage, kui mõtlete sotsiaalmeedia turundusele, mõtlete Blend Agency'le. Me pole mitte lihtsalt turundusagentuur, vaid teie salarelv digitaalses maailmas!

Kuni järgmise korrani, laske Blendil viia teid tippu :)

Blend Agency on digiturunduse agentuur spetsialiseerunud paljudele erinevatele teenustele, sealhulgas sotsiaalmeedia haldamine, kodulehtede arendamine, fotograafia, videograafia, bränding ja turundusstrateegiad.
Comentarios


bottom of page