top of page

3 sotsiaalmeedia trendi, mida iga turundusjuht peaks teadma


sotsiaalmeedia agentuur
Pildi autor: Stable Diffusion


Minu nimi on Paul ja olen Blend Agency üks asutajatest. Täna tahaksin teiega jagada sotsiaalmeedia turunduse trende aastal 2023. Kõik teavad, et sotsiaalmeedia on pidevalt muutuv maailm, kuid see on ka täis lõbusust ja uusi võimalusi! Nii et las ma räägin teile kolmest trendist, mis võiksid teie brändi edule hoogu anda.Mis siis ikkagi on need 3 sotsiaalmeedia trendi?

Esimene trend: kogukonna tunde loomine

Esimene trend, mida ma soovin teiega jagada, on kogukonna ülesehitamine ja kogukonna tunde loomine. Sotsiaalmeedia on muutunud paljudele inimestele omamoodi teiseks koduks. Kui teie bränd loob tugeva kogukonna, kus inimesed tunnevad end tervitatuna ja hinnatuna, siis olete võitnud südamed. Vastake oma jälgijatele, jagage kasulikku sisu ja looge dialooge - selline lähedus loob lojaalsed kliendid, kes teid kunagi maha ei jäta. Nii et võtke aega, et oma kogukonda hoida ja hellitada!


Näiteks LEGO on loonud tugeva kogukonna sotsiaalmeedias, luues sisu, mis kaasab oma publikut. Ettevõtte videotes on näha igas vanuses inimesi, kes ehitavad LEGO komplekte, ning ettevõte korraldab sageli võistlusi ja kingitusi, et julgustada osalemist.


Teine trend: suunamudijate turundus

Teine trend, mida peate oma turundusplaanides kaaluma, on suunamudijate turundus. Suunamudijad on tänapäeva superstaarid ja nende mõju ulatub kaugele. Kui teie bränd sobib kokku mõne särava suunamudijaga, võite jõuda miljonite vaatajateni üle maailma. Aga olge ettevaatlikud - valige oma suunamudijad hoolikalt. Me ei taha, et teie toodet reklaamitakse valele sihtgrupile, nagu juustukuninganna ja spordibränd!


Näiteks Ilubränd Glossier sõlmis oma toodete reklaamimiseks partnerluse TikTokis tegutsevate mõjutajatega. Mõjutajad lõid Glossier'i tooteid kasutavaid videoid ja jagasid neid oma TikToki kanalitel. Videod olid väga kaasahaaravad ja aitasid Glossierile müüki suurendada.

Kolmas trend: lühivideod


Kolmas trend, mis paneb sotsiaalmeedias hoogu koguma, on lühivideod! Kes meist ei armastaks kiiret ja kaasahaaravat sisu, mida pakub platvorm TikTok ja video reels Instagramis? Nendel platvormidel toimub tõeline tants, meemide ja naljade paraad. Nii, et kui soovite olla moes ja köita oma sihtrühma tähelepanu, siis ärge kartke lühivormis loometööd teha. Saate luua kelmikaid ja kütkestavaid videoid, mis panevad teie brändi särama nagu tähekese öises taevas.
Näiteks Blend Agency reels video, mille eesmärk on kasvatada tähelepanu ja kaasavust Instagramis. Lühivideote loomine on hea viis, kuidas kogukonda kasvatada ja konkurentidest eristuda oma loomingulise sisu poolest instagrami ja tiktoki platvormil. Postitamise hetkel on antud postitus olnud meie jaoks kõige populaarsem.Nüüd teate 3-e sotsiaalmeedia trendi, mis on aastal 2023 aktuaalsed! Ja mis saaks olla veel põnevam kui näha, kuidas teie bränd tõuseb sotsiaalmeedia kuumimaks trendiks! Teie ettevõtte ambitsioonikas ja uuendusmeelne iseloom ei võimalda teil maha jääda. Kui piiratud resursside tõttu tunnete puudust sotsiaalmeedia abijõust, siis ärge muretsege! Blend Agency on siin, et saada teie parimaks tantsupartneriks ja pakkuda teile loomingulist energiat!

Laske meil aidata teil sotsiaalmeediasse astuda ja luua tugev strateegia, et saaksite rohkem kliente ja vähendada traditsiooniliste meediakanalitega seotud kulusid. Oleme valmis koos teiega võtma riske ja katsetama uusi turundusstrateegiaid, mis toovad teie brändile edu!Kas postitusest oli Teile kasu?

  • jah, ikka oli

  • ei, juba teadsin
Blend Agency on digiturunduse agentuur spetsialiseerunud paljudele erinevatele teenustele, sealhulgas sotsiaalmeedia haldamine, kodulehtede arendamine, fotograafia, videograafia, bränding ja turundusstrateegiad.

Comentarios


bottom of page