top of page
blend-agency
blend-agency-eu
digiturunduse-agentuur
digiturunduse-agentuur
digiturunduse-agentuur

Foto ja video

01

Fotograafia

Blend Agency pakub professionaalset fotograafia teenust, mis aitab sul oma tooteid või teenuseid paremini tutvustada.

Meie meeskonnas on kogenud fotograafid, kes suudavad jäädvustada sinu brändi visuaalse identiteedi täiuslikult. Meie teenused hõlmavad toote-, reklaami- ja üritusefotograafiat ning meil on võimalik kohandada meie teenuseid vastavalt sinu vajadustele.

Kas otsid fotosid oma uuele veebilehele, reklaamkampaaniale või sotsiaalmeedia postitustele? Meie fotograafia teenus aitab sul luua muljetavaldavaid visuaale, mis tõmbavad tarbijate tähelepanu ja näitavad sinu brändi parimaid külgi.

03

02

Videograafia

Blend Agency videograafia teenus pakub sulle võimalust luua kvaliteetseid videoid, mis tutvustavad sinu tooteid või teenuseid ja aitavad kasvatada sinu brändi nähtavust. Kas soovid luua reklaamvideot, tutvustavat videot või sotsiaalmeedia sisu? Meie teenus aitab sul luua kvaliteetseid videoid, mis tõstavad sinu brändi esile ja aitavad sul saavutada püstitatud eesmärke. Meie meeskond on pühendunud klientide rahulolule ja professionaalsusele ning tagab, et saad alati kvaliteetseid videoid õigel ajal ja konkurentsivõimelise hinnaga. Vajadusel pakume lisavõimalusena ka pealelugemise teenust. Kui oled oma brändi videole loonud tutvustava reklaamteksti, siis ära kõhkle seda meile saatmast.

Sotsiaalmeedia sisu

Sotsiaalmeedia turundusagentuurina on meie meeskonnas kogenud foto- ja videograafid, kelle oskused kuluvad marjaks ära ka sotsiaalmeedias. Sotsiaalmeedia liigub aina enam visuaalse poole ning tasemel sisu on oluline kui soovite konkurentide ees silma paista. Blend Agency-l on kogemust Tiktok videode, Instagram reelside ja muu visuaalse sisuloomega. Saame hakkama nii keerukate kui ka lihtsamate videode ja fotodega.

bottom of page