top of page
blend-agency
digiturunduse-agentuur

Alustame koostööd!

Bränding

01

Brändi identiteedi loomine

Bränd on see, mis teeb sinu ettevõtte unikaalseks ja tugev brändi identiteet on selle võti. Meie meeskonna loomingulisus ning innovatiivne mõtteviis aitavad kaasa brändiraamatu loomisel, mis sisaldab ideid sinu brändi visuaalseks väljanägemiseks ning ka ettepanekuid, millisel toonil enda sihtgrupiga veebis suhelda. Muidugi toimib brändiraamatu väljatöötamine Teiega koostöös, et tagada ühine nägemus.

02

Logo disain

Üks logo ütleb rohkem kui tuhat sõna. Brändi logo on üks kõige olulisematest aspektidest sinu ettevõtte väljanägemise juures. Meeldejääv ning nupukalt disainitud logo räägib loo sinu ettevõtte kohta ning paneb sind konkurentide ees särama. Meie meeskond usub tugeva logo võimu ning teeb parima, et sinu ettevõtte logo valmiks kõike seda meeles pidades.

03

Graafiline disain

Kui vajad abi visiitkaartide, voldikute, dokumentide, presentatsioonide või muu disaininga siis oleme siin, et sind aidata! Usume, et hea disain on võti enda sihtgrupi tähelepanu võitmiseks. Lisaks sellele loome ka veenvaid sotsiaalmeedia materjale, et sisu võimendada.

bottom of page